Förtroendevald   Pia Kinhult (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2002-11-04
Kommunstyrelsen Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Ängelholms Energi AB Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Ängelholms Energi AB Ledamot 1999-01-01 -- 1998-12-31
Ängelholms Energiförsäljning AB Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Ängelholms Energiförsäljning AB Ersättare 1996-01-22 -- 1998-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 1995-09-18 -- 1997-04-21
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 1995-02-22 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Ängelholms Energi AB Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1994-01-24 -- 1994-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1994-01-24 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-21 23:00:18