Förtroendevald   Marie Ljung (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 2007-01-01 -- 2009-02-23
Kommunstyrelsen Ledamot 2007-01-01 -- 2009-02-23
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2007-01-01 -- 2009-03-18
Krisledningsnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Räddningsnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2009-02-23
Räddningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2007-01-01 -- 2009-05-13
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2009-03-18
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 2006-11-01 -- 2009-02-23
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ombud 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-22 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2002-11-22
 
Uppdaterad 2024-02-22 23:00:55