Förtroendevald   Sven Nordin (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Valnämnden Ersättare 2002-01-28 -- 2002-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2003-01-01 -- 2004-12-13
Kommunrevisionen Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunrevisionen Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1995-10-17 -- 1998-10-31
 
Uppdaterad 2022-12-05 23:01:14