Förtroendevald   Karin Jansson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   vejbyanen@gmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Myndighetsnämnden Ersättare 2017-02-27 -- 2017-10-30
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2016-01-01 -- 2017-01-30
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-14
 
Uppdaterad 2021-11-27 23:00:47