Förtroendevald   Måns Irhammar (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-10-28 -- 2021-11-29
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-03-08 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2015-03-23 -- 2015-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 2015-12-16 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2019-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2018-03-08
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2019-11-25 -- 2022-09-26
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2022-02-28 -- 2022-12-31
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2021-12-20 -- 2022-02-28
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande 1:e v ordf 2016-01-01 -- 2018-10-29
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande 1:e v ordf 2015-01-01 -- 2015-12-31
 
Uppdaterad 2024-06-19 23:00:34