Förtroendevald   Ingmar Karlsson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Revisor 1999-01-01 -- 2002-12-31
Ombud för de Som Inte Tillhör Svenska Kyrkan Ombud 2019-01-01 -- 2022-12-31
Ombud för de Som Inte Tillhör Svenska Kyrkan Ombud 2015-01-01 -- 2015-01-01
Ombud för de Som Inte Tillhör Svenska Kyrkan Ombud 2011-09-26 -- 2014-12-31
Bjäre Hemvärnskompani Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Miljönämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Ängelholms Civilförsvarsförening Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Ängelholms Civilförsvarsförening Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Ängelholms Civilförsvarsförening Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare för lekmannarevisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-12-21 -- 1998-10-31
Kommunrevisionen Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunrevisionen Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Miljönämnden Ersättare 2011-04-18 -- 2014-12-31
Valnämnden Ersättare 2001-09-24 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-22 23:00:22