Förtroendevald   Ale Holm (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-11-25 --
Familje- och Utbildningsnämnden Ledamot 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2019-11-25
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2017-08-28 -- 2018-10-29
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsbyggnad Ledamot 2016-04-01 -- 2017-05-29
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2016-01-01 -- 2016-03-31
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
 
Uppdaterad 2021-10-16 23:00:48