Förtroendevald   Gun Tillgren (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsbyggnad Ledamot 2017-06-19 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2016-04-01 -- 2017-08-28
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ersättare 2016-01-01 -- 2016-03-31
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
Socialnämnden Ersättare 2010-03-15 -- 2010-12-31
Socialnämnden Ersättare 2009-02-23 -- 2010-03-15
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2000-11-06
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
 
Uppdaterad 2024-07-19 23:00:51