Förtroendevald   Tommy Lindh (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Lekmannarevisor 2019-01-01 -- 2019-09-30
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Tjänsteman 2016-04-01 -- 2018-10-29
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Tjänsteman 2016-01-01 -- 2016-03-31
Stiftelsen Lisa och Wilhem Segerströms Skollovskolonifond Lekmannarevisor 2016-01-01 -- 2016-12-31
Stiftelsen Lisa och Wilhem Segerströms Understödsfond för Hantverkare Lekmannarevisor 2016-01-01 -- 2016-12-31
Stiftelsen Wilhem Segerströms Museifond Lekmannarevisor 2016-01-01 -- 2016-12-31
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 2015-01-01 -- 2018-12-31
AB Ängelholmslokaler Revisor 2015-01-01 -- 2018-12-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Lekmannarevisor 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Tjänsteman 2015-01-01 -- 2015-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Revisor 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2014-12-16 -- 2018-12-16
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 2012-04-23 -- 2014-12-31
Trafiknämnden Revisor 2012-01-01 -- 2014-12-31
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 2011-01-01 -- 2012-04-23
Kommunrevisionen Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-15
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för lekmannarevisor 2011-01-01 -- 2014-12-31
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunrevisionen Ersättare för sammankallande 2007-01-01 -- 2010-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för lekmannarevisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Ängelholms Energi Holding AB Lekmannarevisor 2006-01-01 -- 2006-12-31
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för lekmannarevisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Ängelholms Energi AB Lekmannarevisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Ängelholms Energiförsäljning AB Lekmannarevisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för lekmannarevisor 2002-01-01 -- 2002-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för lekmannarevisor 2001-01-01 -- 2001-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för lekmannarevisor 2000-01-01 -- 2000-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för lekmannarevisor 1999-01-01 -- 1999-12-31
Ängelholms Energi AB Lekmannarevisor 1999-01-01 -- 2002-12-31
Ängelholms Energi AB Lekmannarevisor 1999-01-01 -- 1998-12-31
Ängelholms Energiförsäljning AB Lekmannarevisor 1999-01-01 -- 2002-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för revisor 1998-01-01 -- 1998-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för revisor 1997-01-01 -- 1997-12-31
Ängelholms Energiförsäljning AB Revisor 1996-01-22 -- 1998-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för revisor 1996-01-01 -- 1996-12-31
Kommunrevisionen 2:e v ordf 1995-01-01 -- 1998-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare för revisor 1995-01-01 -- 1995-12-31
Ängelholms Energi AB Revisor 1995-01-01 -- 1998-12-31
Valnämnden Ledamot 1993-08-30 -- 1994-12-31
Kommunrevisionen 2:e v ordf 1992-01-01 -- 1994-12-31
Valnämnden Ersättare 1992-01-01 -- 1993-08-29
Ängelholms Energi AB Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunrevisionen 2:e v ordf 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunrevisionen 2:e v ordf 1986-01-01 -- 1988-12-31
Kommunrevisionen v ordf 1983-01-01 -- 1985-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 1980-01-01 -- 1982-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-18 23:00:21