Förtroendevald   Rune Malmborg (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Myndighetsnämnden Ersättare 2017-01-30 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2016-01-29 -- 2016-12-12
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 2015-04-01 -- 2016-02-29
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktigeberedning - Beredningen för Folkhälsa Ledamot 2012-05-28 -- 2014-12-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 2011-01-01 -- 2015-03-31
Kommunfullmäktigeberedning - Beredningen för Miljö Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Miljönämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2009-10-20 -- 2010-10-31
Miljönämnden Ersättare 2007-11-26 -- 2010-12-31
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 2006-03-27 -- 2006-12-31
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42