Förtroendevald   Ulla Magnusson (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   korsvirkesborsen@gmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Lekmannarevisor 2019-11-25 --
Kommunrevisionen Ledamot 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-08-28 -- 2016-09-26
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Tjänsteman 2016-01-01 -- 2018-10-29
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 2015-10-26 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Tjänsteman 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Tjänsteman 2015-01-01 -- 2015-12-31
Myndighetsnämnden Revisor 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2014-12-16 -- 2018-12-16
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2014-03-24 -- 2014-10-14
Byggnadsnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Miljönämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Miljönämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Miljönämnden Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-08 23:00:54