Förtroendevald   Paul Hanstål (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   hanstal@spray.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Miljö och Tillståndsnämnden Ersättare 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2016-01-01 -- 2018-06-18
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Bidrags- och Anläggningsutskottet Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kultur- och Fritidsnämnden Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Bidrags- och Anläggningsutskottet 1:e v ordf 2009-01-20 -- 2010-12-31
Kultur- och Fritidsnämnden Ledamot 2009-01-01 -- 2010-12-31
 
Uppdaterad 2021-10-16 23:00:48