Förtroendevald   Christine Larsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-02-05
Överförmyndarnämnden Personlig ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Överförmyndarnämnden Personlig ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Överförmyndarnämnden Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
Överförmyndarnämnden Ledamot 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1988-11-01 -- 1991-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1985-11-01 -- 1988-10-31
Socialnämnden Ledamot 1983-01-01 -- 1985-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1982-11-01 -- 1985-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1979-11-01 -- 1982-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1976-11-01 -- 1979-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1973-11-01 -- 1976-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1970-11-01 -- 1973-10-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08