Förtroendevald   Johan Wifralius (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   johan.wifralius@sd.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktigeberedning - Beredningen för Ny Nämndsorganisation Ersättare 2013-03-25 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktigeberedning - Tillfällig Beredning för Skydd och Bevarande av Äng Ersättare 2015-01-26 -- 2015-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2018-10-10 --
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-09
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2013-03-25 -- 2014-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2014-12-16 -- 2018-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2013-04-29 -- 2014-12-15
Kommunstyrelsens Arbetsmarknadsutskott Ersättare 2018-12-17 -- 2021-10-06
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-12-17 -- 2021-10-06
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 2018-12-17 -- 2021-10-06
Kommunstyrelsens Samverkansutskott Ersättare 2018-12-17 -- 2021-10-06
Räddningsnämnden Ersättare 2013-04-29 -- 2014-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2018-12-17 -- 2021-08-30
Styrgrupp för Utveckling av Den Politiska Organisationen Ersättare 2016-06-01 -- 2018-12-31
Välfärdsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2017-03-27
Ängelholms stadshus AB Ersättare 2020-10-26 --
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 2019-01-01 --
AB Ängelholmshem Ledamot 2020-04-27 -- 2021-08-30
AB Ängelholmslokaler Ledamot 2020-04-27 -- 2021-08-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 -- 2021-09-27
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-16 -- 2021-09-27
 
Uppdaterad 2021-11-29 23:00:49