Förtroendevald   Agneta Hagert (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Ängelholmshem Ersättare för lekmannarevisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Stiftelsen Sommarsol Revisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Revisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Ängelholms Energi AB Ersättare för lekmannarevisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Ängelholms Energi Holding AB Ersättare för lekmannarevisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Ängelholms Energiförsäljning AB Ersättare för lekmannarevisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Ängelholms Hembygdsförening Revisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Stiftelsen Sommarsol Revisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Revisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Ängelholms Hembygdsförening Revisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-12-02 -- 2006-10-31
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 2002-01-01 -- 2002-12-31
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 2001-01-01 -- 2001-12-31
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 2000-01-01 -- 2000-12-31
AB Ängelholmshem Lekmannarevisor 1999-01-01 -- 1999-12-31
Byggnadsnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 1998-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Ängelholms Hembygdsförening Revisor 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 1998-01-01 -- 1998-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 1997-01-01 -- 1997-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 1996-01-01 -- 1996-12-31
Byggnadsnämnden Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 1995-01-01 -- 1995-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-11-01 -- 1998-10-31
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 1994-01-01 -- 1994-12-31
Byggnadsnämnden Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1988-11-01 -- 1991-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1986-01-01 -- 1988-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1985-11-01 -- 1988-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1982-11-01 -- 1985-10-31
 
Uppdaterad 2022-05-23 23:01:22