Förtroendevald   Maud Ekendahl (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 2003-01-01 -- 2002-11-18
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2002-11-18
AB Ängelholmshem Ersättare 2002-01-01 -- 2002-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 2001-01-01 -- 2001-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 2000-01-01 -- 2000-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 1999-01-01 -- 1999-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
AB Ängelholmshem Ersättare 1995-01-01 -- 1995-12-31
Miljönämnden Ordförande 1995-01-01 -- 1995-12-31
Skånes Luftvårdsförbund Ombud 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
Socialnämnden Ordförande 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1988-11-01 -- 1991-10-31
Socialnämnden Ledamot 1986-01-01 -- 1988-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50