Förtroendevald   Lennart Fridh (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Ängelholmshem Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare 2007-01-01 -- 2010-03-22
AB Ängelholmshem Ordförande 2003-01-01 -- 2006-12-31
Räddningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2001-04-11 -- 2002-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2001-03-26 -- 2002-12-31
Tekniska Nämnden Ersättare 2001-03-26 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2001-02-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ledamot 2001-02-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2001-01-29 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 1999-01-01 -- 2001-01-29
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamot 1999-01-01 -- 2001-01-31
Räddningsnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2001-03-26
Räddningsnämndens arbetsutskott Ledamot 1999-01-01 -- 2001-04-11
Tekniska Nämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2001-03-26
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ombud 1997-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1996-12-16 -- 1998-12-31
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Räddningsnämnden Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Räddningsnämndens arbetsutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Tekniska Nämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1992-09-22 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2024-06-19 23:00:34