Förtroendevald   Ann-Britt Arvidsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2001-06-25
Byggnadsnämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1996-02-19 -- 1998-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare 2002-04-29 -- 2002-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1996-02-19 -- 1998-12-31
Valnämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Valnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Valnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Valnämnden Ersättare 1996-02-19 -- 1998-12-31
Byggnadsnämnden Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Byggnadsnämnden Ledamot 2001-06-25 -- 2002-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Valnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Personlig ersättare 2001-03-26 -- 2001-05-28
 
Uppdaterad 2023-03-24 23:00:34