Förtroendevald   Ingrid Rigland (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunala rådet för funktionshinderfrågor Ledamot 2003-02-14 -- 2006-12-31
Byggnadsnämnden Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
Byggnadsnämnden 2:e v ordf 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunala rådet för funktionshinderfrågor Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Byggnadsnämnden 2:e v ordf 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Byggnadsnämnden Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
Byggnadsnämnden Ledamot 1990-11-12 -- 1991-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 1989-01-01 -- 1990-11-12
 
Uppdaterad 2023-09-21 23:01:17