Förtroendevald   Kerstin Engle (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   0702-85 83 76
Fax  
E-post   kerstin.engle@riksdagen.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Ängelholmshem 2:e v ordf 2020-12-31 --
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2003-01-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2001-03-26 -- 2002-09-30
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 2000-02-21 -- 2002-12-31
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 2000-02-21 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2000-02-21 -- 2001-03-26
Räddningsnämnden Ersättare 2000-02-21 -- 2001-03-26
Ängelholms Energi AB Ersättare 2000-02-21 -- 2002-12-31
Ängelholms Energiförsäljning AB Ersättare 2000-02-21 -- 2002-12-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Räddningsnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Vänortskommittén Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Överförmyndarnämnden Personlig ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 1997-05-26 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Vänortskommittén Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Överförmyndarnämnden Personlig ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1989-12-15 -- 1991-10-31
 
Uppdaterad 2021-10-16 23:00:48