Förtroendevald   Ola Carlsson (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   0706-230959
Fax  
E-post   ola.carlsson1971@gmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Ängelholms stadshus AB Ersättare 2020-10-26 --
Sydvatten, Ombud och Ersättare Ombud 2020-05-06 --
AB Ängelholmshem Ersättare 2020-03-30 -- 2020-12-31
AB Ängelholmslokaler Ersättare 2020-03-30 -- 2021-01-01
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2019-01-01 --
Kommunstyrelsens Arbetsmarknadsutskott Ersättare 2018-12-17 --
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-12-17 --
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 2018-12-17 --
Kommunstyrelsens Samverkansutskott Ersättare 2018-12-17 --
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-16 --
Kommunfullmäktige 1:e v ordf 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige 2:e v ordf 2018-10-15 -- 2018-10-15
Styrgrupp för Utveckling av Den Politiska Organisationen Ersättare 2016-06-01 -- 2018-12-31
Sydvatten, Ombud och Ersättare Ersättare för ombud 2016-01-01 -- 2016-12-31
Kommunfullmäktige 2:e v ordf 2015-02-23 -- 2018-10-14
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2014-12-16 -- 2018-10-15
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2015-02-23
Kommunstyrelsens arbetsutskott Stadsbyggnad Ersättare 2014-01-01 -- 2014-12-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-15
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Stadsbyggnad Ersättare 2011-01-01 -- 2013-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Räddningsnämnden Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Räddningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2006-01-31 -- 2006-12-31
Räddningsnämnden Ledamot 2006-01-31 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 2003-08-25 -- 2006-10-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2003-01-01 -- 2003-08-25
Kommunstyrelsen Ersättare 2003-01-01 -- 2006-01-30
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Miljönämnden Ordförande 2003-01-01 -- 2006-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-01-30
Skånes Luftvårdsförbund Ombud 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2000-10-16 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1999-11-02 -- 2002-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Miljönämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Miljönämnden Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 1999-11-02
Miljönämnden Ersättare 1997-10-20 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2021-10-20 23:00:49