Förtroendevald   Lennart Svensson (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2017-01-30 -- 2017-01-30
Pensionärsrådet Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Stiftelsen Goldi och Ludvig Berglunds Fond Ledamot 2009-01-01 -- 2013-12-31
Pensionärsrådet Ersättare 2007-12-17 -- 2010-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ledamot 2006-01-01 -- 2006-03-15
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ledamot 2005-01-01 -- 2005-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ledamot 2004-01-01 -- 2004-12-31
Stiftelsen Goldi och Ludvig Berglunds Fond Ledamot 2004-01-01 -- 2008-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ledamot 2003-09-17 -- 2003-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 2003-09-17 -- 2006-12-31
Vuxenutbildningsrådet Ordförande 2003-09-11 -- 2006-02-23
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Personlig ersättare 2002-03-25 -- 2002-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ledamot 2001-01-01 -- 2002-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ledamot 2000-01-01 -- 2000-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ledamot 1999-01-01 -- 1999-12-31
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Stiftelsen Goldi och Ludvig Berglunds Fond Ledamot 1999-01-01 -- 2003-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ledamot 1998-01-01 -- 1998-12-31
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 1997-01-01 -- 1998-12-31
Vänortskommittén Ordförande 1996-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Vänortskommittén Ledamot 1995-01-01 -- 1995-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-11-01 -- 1998-10-31
Stiftelsen Goldi och Ludvig Berglunds Fond Ledamot 1994-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Räddningsnämndens arbetsutskott Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Tekniska Nämnden Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
Kommunstyrelsen Ledamot 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1988-11-01 -- 1991-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1986-01-01 -- 1988-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1985-11-01 -- 1988-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1983-01-01 -- 1985-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1982-11-01 -- 1985-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1980-01-01 -- 1982-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1979-11-01 -- 1982-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1977-01-01 -- 1979-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1976-11-01 -- 1979-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1974-01-01 -- 1976-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1973-11-01 -- 1976-10-31
 
Uppdaterad 2023-09-21 23:01:17