Förtroendevald   Yngve Agnros (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-01 --
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2016-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsbyggnad Ersättare 2015-05-25 -- 2015-06-22
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Personlig ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2008-09-16 -- 2010-10-31
Tekniska Nämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Tekniska Nämndens arbetsutskott Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2008-09-16
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2003-01-01 -- 2006-10-31
Miljönämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Tekniska Nämnden Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Tekniska Nämndens arbetsutskott Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ombud 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ledamot 1999-01-01 -- 2001-01-31
Miljönämnden Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Miljönämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1997-08-11 -- 1998-10-31
Miljönämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Miljönämnden Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2023-06-09 23:01:33