Förtroendevald   Stig Sundin (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2007-05-15
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2007-01-01 -- 2007-05-15
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2007-05-15
Häradsdomare Gustaf Anderssons Stiftelse Ledamot 2006-01-01 -- 2007-05-15
Socialnämnden Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Vegeåns vattenråd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2005-05-23
AB Ängelholmshem Ersättare 2002-01-01 -- 2002-12-31
Häradsdomare Gustaf Anderssons Stiftelse Ledamot 2002-01-01 -- 2005-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 2001-01-01 -- 2001-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 2000-01-01 -- 2000-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 1999-01-01 -- 1999-12-31
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Pensionärsrådet Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Räddningsnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Räddningsnämndens arbetsutskott Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 1998-12-31
Socialnämnden 1:e v ordf 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialnämndens arbetsutskott 1:e v ordf 1999-01-01 -- 2002-12-31
Tekniska Nämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Vegeåns vattenråd Ombud 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
AB Ängelholmshem Ledamot 1998-01-01 -- 1998-12-31
Häradsdomare Gustaf Anderssons Stiftelse Ledamot 1998-01-01 -- 2001-12-31
AB Ängelholmshem Ledamot 1997-01-01 -- 1997-12-31
AB Ängelholmshem Ledamot 1996-01-01 -- 1996-12-31
Häradsdomare Gustaf Anderssons Stiftelse Ledamot 1995-10-18 -- 1997-12-31
AB Ängelholmshem Ledamot 1995-01-01 -- 1995-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Pensionärsrådet Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Socialnämnden Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Vegeåns vattenråd Ombud 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
AB Ängelholmshem Ledamot 1994-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1988-11-01 -- 1991-10-31
Socialnämnden Ledamot 1986-01-01 -- 1988-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1985-11-01 -- 1988-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1983-01-01 -- 1985-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1982-11-01 -- 1985-10-31
 
Uppdaterad 2022-05-23 23:01:22