Förtroendevald   Christer Hansson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Styrgrupp för Utveckling av Den Politiska Organisationen Sammankallande 2016-06-01 -- 2018-08-27
Nsr AB, Nordvästra Skånes Renhållningsaktiebolag Ledamot 2016-01-01 -- 2016-12-31
Sydvatten, Ombud och Ersättare Ledamot 2016-01-01 -- 2016-12-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 2015-04-01 -- 2018-03-31
Familjen Johannes Anderssons Stiftelse Ledamot 2015-01-01 -- 2017-12-31
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ombud 2015-01-01 -- 2018-08-27
Nsr AB, Nordvästra Skånes Renhållningsaktiebolag Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2014-12-16 -- 2018-08-27
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-08-27
Stiftelsen Goldi och Ludvig Berglunds Fond Ledamot 2014-01-01 -- 2018-12-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 2013-02-25 -- 2015-03-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 2013-01-16 -- 2014-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 2012-04-24 -- 2014-12-31
AB Ängelholmslokaler Ersättare 2012-04-23 -- 2014-12-31
Tekniska Nämndens arbetsutskott Ledamot 2012-01-01 -- 2014-12-31
Trafiknämnden 2:e v ordf 2012-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktigeberedning - Beredningen för Ny Nämndsorganisation Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-15
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Tekniska Nämnden 2:e v ordf 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
Bjäre Hemvärnskompani Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Tekniska Nämnden 2:e v ordf 2007-01-01 -- 2010-12-31
Tekniska Nämndens arbetsutskott 2:e v ordf 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
Tekniska Nämndens arbetsutskott 2:e v ordf 2006-04-06 -- 2006-12-31
Tekniska Nämnden 2:e v ordf 2006-03-27 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Miljönämnden Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Tekniska Nämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-03-27
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Miljönämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Miljönämnden Ledamot 1998-09-28 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Miljönämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-09-28
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Miljönämnden Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-19 23:00:51