Förtroendevald   Anders Malm (m) <<
Adress   Vanstadsvägen 105 Bild saknas
Co Adress  
Postadress   262 91 ÄNGELHOLM
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   0708-237844
Fax  
E-post   anders.l.malm@gmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-11-03 --
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2017-02-27 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2016-04-01 -- 2018-10-29
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2016-01-01 -- 2016-03-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2016-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2015-05-10 -- 2017-03-15
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Socialnämnden 1:e v ordf 2012-01-30 -- 2014-12-31
Socialnämndens arbetsutskott 1:e v ordf 2012-01-10 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2011-05-03 -- 2014-10-14
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnden Ledamot 2011-01-01 -- 2012-01-30
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2011-05-03
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Socialnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2007-02-12
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 2003-01-01 -- 2006-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämnden 1:e v ordf 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämndens arbetsutskott 1:e v ordf 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 1998-11-09
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 1997-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Socialnämnden Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 1993-06-01 -- 1994-12-31
Socialnämnden 1:e v ordf 1993-05-17 -- 1994-12-31
Socialnämndens arbetsutskott 1:e v ordf 1993-05-17 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1992-01-01 -- 1993-05-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2021-10-15 23:01:10